Våre tjenester

AS-BUILT / FDV / FKB / NVDB-dokumentasjon

Bygg- og anleggsstikking

Drone

Industrimåling

Landmåling

Matrikkelmåling

Mengdeberegning

Monitorering

Presisjonsnivellement og setningsmåling

Skanning

Om firmaet

Midt-Norges ledende leverandør av kart- og oppmålingstjenester!

Nidaros Oppmåling AS ble etablert i 2002. Formålet med etableringen var å kunne tilby tjenester innen alle kategorier kart- og oppmåling. Geografisk skulle vi primært satse på Midt-Norge og Trondheims nærområder, med kundemasse innenfor bygge- og anleggsbransjen, arkitekter, konsulenter, byggherrer, samt kommunale og statlige etater.

Nidaros Oppmåling har som forretningsidé å være markedsledende på levering av kart- og oppmålingstjenester, og være førstevalg som leverandør av slike tjenester.

Nidaros Oppmåling har sentral godkjenning for ansvarsrett etter plan- og bygningsloven § 98a, og er kvalifisert i StartBank Id. 132018, og TransQ Id. 203203.

Vi har de siste to årene investert store beløp i nytt måle- og beregningsutstyr, da det er helt nødvendig for oss å ligge i front med den teknologiske utviklingen for å være konkurransedyktig. Det er også viktig å ha ansatte med topp kompetanse og lang erfaring for å kunne møte framtidige utfordringer.

Hvorfor velge Nidaros Oppmåling AS:
Vi har velmotiverte medarbeidere
Vi har vilje til å bidra til prosjektets suksess
Vi har høy produktivitet
Vi har erfaring i å løse problemer
Vi har godt faglig nettverk mellom firmaets medarbeidere
Vi besitter solid oppmålingskompetanse
Vi har anleggserfaring fra oppdrag for både byggherre og entreprenør
Vi ligger teknologisk i tet med bransjen

Medarbeidere

Vi har medarbeidere med solid kompetanse og erfaring innen det meste vårt fag kan tilby!
Ola Aspmodal
Ola Aspmodal
Daglig leder
📱 907 86 305
📧 post@nidopp.no
Svein Erik Tangstad
Svein Erik Tangstad
Prosjektkoordinator
📱 905 66 913
📧 svein.erik@nidopp.no
Geir Myklegard
Geir Myklegard
Landmåler
📱 958 34 439
📧 geir@nidopp.no
Hans Bjørling
Hans Bjørling
Landmåler
📱 952 05 818
📧 hans@nidopp.no
Idar Aspmodal
Idar Aspmodal
Økonomi- og IKT-leder
📱 480 77 656
📧 idar@nidopp.no
Jostein Roalkvam
Jostein Roalkvam
GIS-ingeniør
📱 480 07 510
📧 jostein.r@nidopp.no
Linn Siri Holsetstuen
Linn Siri Holsetstuen
Landmåler
📱 966 28 928
📧 linn.siri@nidopp.no
Magnus Oshaug
Magnus Oshaug
Sivilingeniør geomatikk
📱 476 39 447
📧 magnus@nidopp.no
Marthe Hoston
Marthe Hoston
Landmåler
📱 994 51 810
📧 marthe@nidopp.no
Morten Svinsås
Morten Svinsås
Landmåler
📱 909 40 516
📧 morten@nidopp.no
Stig Arne Ditløv
Stig Arne Ditløv
Landmåler
📱 902 35 981
📧 stig.arne@nidopp.no
Stig Einar Hjellen
Stig Einar Hjellen
Landmåler
📱 922 25 353
📧 stig.einar@nidopp.no
Torstein Bredesen
Torstein Bredesen
Landmåler
📱 901 60 005
📧 torstein@nidopp.no
Unni Aspmodal
Unni Aspmodal
Kontorleder
📱 907 87 405
📧 unni@nidopp.no

Ta kontakt